Меню

Дошка оголошень, новин та подій

У КНП «Солотвинська лікарня» освятили новий цифровий рентгенапарат

У КНП «Солотвинська лікарня» освятили новий цифровий рентгенапарат13 січня у КНП «Солотвинська лікарня» освятили новий цифровий рентгенапарат. Освятив обладнання віце-декан УГКЦ «Різдва Пресвятої Діви Марії» отець Віталій Луцак. У заході взяли участь селищний голова Манолій Піцуряк, генеральні директори КНП «Солотвинська лікарня» Василь Іванцюк та КНП «Лисецька лікарня» Тарас Скоропад, працівники лікарні та структурних підрозділів селищної ради. У приміщенні нового рентгенкабінету зробили капітальний ремонт та встановили сучасну систему рентгенівської діагностики «IMAX 8000» вартістю 1 млн 810 тис. грн. Дане медичне обладнання придбано за кошти НСЗУ, (кошти, передбачені на надання допомоги хворим з коронавірусом).
Рентгенкабінет відповідає усім сучасним вимогам, встановлені спеціальні покриття стін та стелі, захисні двері зі свинцем тощо.
Перевага рентгенапарата - цифровий формат. Це дає можливість одразу на монітор виводити зображення і вже за короткий час встановлювати діагноз.
Обладнання має рентгенівські параметри сканування декількох частин, положень (стоячи у прямій та боковій проекціях грудної клітки) та типів тіла, а також, надає можливість сканування дорослих та дітей.
«Серед головних завдань селищної ради – покращити якість надання медичних послуг жителям територіальної громади. Цей сучасний рентген апарат дозволить швидко та якісно обстежувати пацієнтів, значно полегшить роботу медиків та підвищить рівень надання медичної допомоги в Солотвинській лікарні», - зазначив селищний голова Манолій Піцуряк.
Також, він подякував медичним працівникам за роботу та подарував сертифікат на суму 250 тис. грн. для придбання принтеру марки «IMAX 250» для друкування рентгенівських зображень.

У КНП «Солотвинська лікарня» освятили новий цифровий рентгенапарат У КНП «Солотвинська лікарня» освятили новий цифровий рентгенапарат У КНП «Солотвинська лікарня» освятили новий цифровий рентгенапарат У КНП «Солотвинська лікарня» освятили новий цифровий рентгенапарат У КНП «Солотвинська лікарня» освятили новий цифровий рентгенапарат У КНП «Солотвинська лікарня» освятили новий цифровий рентгенапарат

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram