Меню

Дошка оголошень, новин та подій

На базі Гутівського ліцею відбулась серпнева конференція закладів та установ освіти Солотвинської селищної ради.

На базі Гутівського ліцею відбулась серпнева конференція закладів та установ освіти Солотвинської селищної ради.

Хвилиною мовчання учасники конференції віддали шану полеглим героям-захисникам.

З вітальним словом до учасників педагогічного зібрання звернувся голова Солотвинської селищної ради Манолій Піцуряк. Він подякував педагогічним колективам та керівникам за непросту роботу в умовах воєнного стану і належну підготовку закладів освіти до нового навчального року.

Начальниця відділу освіти, молоді та спорту Оксана Іванус підвела підсумки роботи освітньої галузі громади за 2021-2022 навчальний рік та окреслила головні пріоритети розвитку освіти громади в умовах воєнного стану.

На трьох діалогових платформах обговорювались питання створення безпечного освітнього середовища, організації виховного процесу в ЗЗСО в умовах воєнного стану, впровадження державного стандарту базової середньої освіти та ін.

Керівники ліцеїв та гімназій поділилися досвідом роботи закладів в умовах фінансової автономії, організації дистанційного навчання, розробки освітніх програм та річних планів роботи, особливостей оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах НУШ.

 

На базі Гутівського ліцею відбулась серпнева конференція закладів та установ освіти Солотвинської селищної ради. На базі Гутівського ліцею відбулась серпнева конференція закладів та установ освіти Солотвинської селищної ради. На базі Гутівського ліцею відбулась серпнева конференція закладів та установ освіти Солотвинської селищної ради.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram