Дошка оголошень, новин та подій

Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей!

Сьогодні, службою у справах дітей спільно з відділом культури , туризму, національностей та релігій Солотвинської селищної ради було проведено свято до Міжнародного Дня захисту дітей. 1 червня, в перший літній день ми відзначаємо це радісне свято . Це свято дитинства , свято яскравого літа, щирих усмішок, приємних несподіванок.
Урочисте відкриття свята почалося привітальними словами першого заступника голови Солотвинської селищної ради Наталії Тютюнник та начальника служби у справах дітей Наталії Касько. У привітальних словах вони наголосили, що наші діти - це найдорожче , що в нас є, якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Закликали всіх сьогодні і кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю , кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього нашої держави.
Святково-розважальне дійство проходило в приміщенні Солотвинського Будинку культури, де відбувся святковий концерт юних артистів, майстер-класи, бульбашкове шоу, конкурсна та танцювальна програма за участю аніматора. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де діти могли дати волю фантазіям.
Сьогодні ми щиро вітаємо всіх діток Солотвинської територіальної громади з цим святом і бажаємо здоров’я , чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, удачі на життєвих дорогах.

Залишити свій відгук

© Copyright 2021 -Солотвинська селищна рада - Всі права захищені
phone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram