Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей!

Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей!Сьогодні, службою у справах дітей спільно з відділом культури , туризму, національностей та релігій Солотвинської селищної ради було проведено свято до Міжнародного Дня захисту дітей. 1 червня, в перший літній день ми відзначаємо це радісне свято . Це свято дитинства , свято яскравого літа, щирих усмішок, приємних несподіванок.
Урочисте відкриття свята почалося привітальними словами першого заступника голови Солотвинської селищної ради Наталії Тютюнник та начальника служби у справах дітей Наталії Касько. У привітальних словах вони наголосили, що наші діти - це найдорожче , що в нас є, якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Закликали всіх сьогодні і кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю , кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього нашої держави.
Святково-розважальне дійство проходило в приміщенні Солотвинського Будинку культури, де відбувся святковий концерт юних артистів, майстер-класи, бульбашкове шоу, конкурсна та танцювальна програма за участю аніматора. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де діти могли дати волю фантазіям.
Сьогодні ми щиро вітаємо всіх діток Солотвинської територіальної громади з цим святом і бажаємо здоров’я , чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, удачі на життєвих дорогах.

Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей!Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей!Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей! Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей! Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей! Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей!

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram